Lütfen bekleyiniz. Fotoğraflar yükleniyor..

Karaport | İkinci El Makina

Ücretsiz İlan Ekle
Reklam
KURALIŞSATIŞ
USD ABD DOLARI3.79673.8119
EUR EURO4.66334.6820
GBP İNG. STERLİNİ5.26345.3025
SEK İSVEÇ KRONU0.46480.4710
İkinci El Makina

İkinci El Makina
Hem ülkemizde hemde dünya üzerinde sanayi ve endüstri alanında üretim hatlarında kullanılan talaşlı imalat makinaları, sac işleme makinaları, plastik ve kauçuk PVC  makinaları, otomasyon alanında kullanılan tüm ekipmanlar, ahşap - mermer sektöründe kullanılan işleme makinaları, gıda işleme makinaları ve tekstil makinaları da dahil olmak üzere tarımdan inşaat sektörüne kadar kullanılan tarım ve ziraat araçları, iş makinalarını ve araçları da içerisine alan geniş bir yelpazede değerlendirebileceğimiz makinaların kullanım ömürlerinden kaynaklı olarak yada başka sebeplerden teknolojik olarak ihtiyaca cevap veremez hale gelmesi veya kullanılan teknolojinin ve üretim yöntemlerinin değişmesi, ilgili sektörlerde kullanılmakta olan makinaların kullanıcılar tarafından değiştirilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyaç tüm dünya üzerinde 2. el olarak adlandırabileceğimiz yeni bir sektörün oluşumunu beraberinde getirmiştir.

İkinci el makina ilanlarına ulaşmak için Anasayfanın sol tarafında gördüğünüz ilgili kategori ye tıklayınız

2008 in ortalarında dünyanın bir çok ülkesinde hissedilen ekonomik krizin Türkiye de olan etkilerinden hareketle, sanayicilerimizin, yeni makine yatırımı yapmak yerine ağırlıklı olarak ikinci el makine yatırımı yapmayı tercih etmeleri noktasında oluşan ihtiyaca cevap vermek üzere kurulmuş olan Karaport Makina, siz sanayici dostlarımızın tercihiyle ve vermiş olduğunuz güvenle hızlı büyümesini sürdürmekte ve geniş ürün ve kategori seçenekleriyle 2.el makina ve yeni makina alım satım noktasında sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmasına devam etmektedir.


Reklam
Sitemizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerinin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerinin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Karaport hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu sayfa 10 sorgu ile 0.019 saniyede oluşturulmuştur.
Web Tasarım