6 Milli Otomatlar araması için 0 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Yılı

Ödeme Tipi

Durumu

İlan Tarihi

Kimden

Arama kriterlerine göre hiç sonuç bulunamadı. Arama seçeneklerini genişleterek daha çok ilan listeleyebilirsiniz.
İlan Listeleme Özel Reklam Alanı - 1150 x 120 piksel

6 milli otomatlar, iş parçalarını 6 istasyon arasında hareket ettirerek, sıkma, tornalama, pah kırma, diş açma, delik açma, delme gibi çeşitli işleme tiplerini sağlayabilir. Tek milli otomata kıyasla işleme hızı yaklaşık 5 kat daha yüksektir demek yanlış olmaz. Bu yöntemde üretim süreci 6 farklı işleme yayılmıştır. Bir mil tamburunda düzenlenen işleme milleri, mil tamburunun bir dizi işleme istasyonunda saatlenmesi ile değiştirilir. Örneğin, 6 milli otomat makinelerinde altı işleme istasyonu bulunur. İlgili kızak ünitelerinin kullanımıyla, her işleme istasyonunda iki takım iş parçası üzerinde aynı anda çalışır. 6 milli otomat makinesinin örneğinde, iş parçasını adım adım üreten 12 takımın sürekli çalıştığı anlamına gelir. 

6 Milli Otomat torna tezgahının üretkenliği, tek milli otomatik torna tezgahından yaklaşık 5 kat daha yüksektir. Avantajlarından bahsedecek olursak; işleme çok daha hızlıdır. Özel kanal açma ve delik açma kızağı bulunur. Hidrostatik destekli dingiller sayesinde Z ekseni daha az aşınır ve bu durum otomatın uzun vadeli kullanımını sağlar. Çubuk işleme için ön açma makinesi, X ekseni için kızaklı yüksek dinamik slaytlar da yine bu tezgahların avantajlarından sayılabilir.

6 milli tezgahlar kategorisinde 2.el ve yeni 6 milli otomat satıcılarından ve sahibinden ikinci el satılık 6 milli otomat ilanları ve fiyatları bulunmaktadır