Ağır Tip Frezeler araması için 3 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Yılı

Ödeme Tipi

Durumu

İlan Tarihi

Kimden

Ağır Tip Frezeler ( Heavy Duty Milling) 

Ağır tip frezeler sağlam yapılarıyla tanınır. Sofistike teknikler ile geliştirilmiş Ağır Tip Freze Makineleri mükemmel bir endüstri ürünüdür. Ağır tip frezeler uzun ömürlülerdir. Yarı kaba işleme ve orta-küçük parçaların hassas olarak işlenmeleri konusunda son derece başarılır bir imalat yöntemidir. Ayrıca bu endüstriyel makineler çeşitli kalite parametreleri üzerinde test edilir ve dikey frezeleme, yatay frezeleme ve eğimli frezeleme gibi çeşitleri mevcuttur.

Ağır tip frezeler kare ve dikdörtgen parçaların iki, dört veya altı taraflı üretim karesi ve pah kırması gibi işlemler için özel olarak tasarlanmışlardır. Kullanıcılar istedikleri büyüklükteki blokları kendileri yöneterek işleyebilirler. Makinelerin ikili iş mili tasarımı, birbiriyle olan kusursuz paralelliği ve dikeyliği ile mükemmel toleransta ürünler üretebilmek Ağır tip Frezeler ile çok daha kolay. Ağır, tek parça ve dökme demirden elde edilmiş olan makine tabanları, makine sertliğini optimize etmek adına ve mikro yer değiştirmeyi en aza indirmek amacıyla sonlu eleman analizi modelleme teknolojisiyle üretilmişlerdir. 

Yine bu ürünlerin geneli için konuşulursak kullanılan ikiz freze kafaları Z ekseni boyunca sert bloklu kutu yollarında hareket ederler. Kafalar tabiki makine modeline de bağlı olarak değişken hızlı veya konik iğnelere sahip olabilirler. Bu iğneler, düşük devirde yüksek tork üreterek kesimi zor olan maddelerin üzerinde dahi başarılı bir üretim oluşturur. Ağır Tip Freze makineleri diğer freze tiplerinin genelinde de olduğu gibi manuel olarak kapatıldıktan sonra otomatik olarak kafalar ortalanır ve kilitlenir, makine otomatik olarak kontrol edilir. 

Makine çalışma şekliyle de ilgili konuşulacak olursa makine üstün körü bir şekilde yarı-otomatik olarak tabir edilebilir. Doğru merkezlemeyi hızlandırmak, oluşabilecek problemleri veya talaşları ortadan kaldırmak ve yeterli baskı kuvvetini oluşturmak amacıyla sıkıştırma basıncı ani olarak değil, kademeli olarak artar. Ürün üzerinde kullanılan hassas freze kafası geniş bir hız aralığının oluşturulmasına imkan sağlar ve doğruluk seviyesini maksimuma çıkarır. 
Bakımı oldukça kolay olan Ağır Tip Frezeleme makinelerinin kullanım kolaylığı da optimum düzeydedir. Ağır Tip Freze makineleri geliştirilmiş komut ekranı deneyimi ile birlikte siz değerli üreticilerimize sunulmaktadır. Bu geliştirilmiş komut ekranı Ağır Tip Freze makinenizin kullanımını çok daha kolaylaştıracak olup oluşabilecek hataları da minimuma indirmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bir çoğunda kullanılan bu arayüz, siz herhangi bir üretiminizi devam ettirirken bir sonraki üretiminizi de Freze Makinenize tanımlamanıza yardımcı olacak, aslında makinenizin başında beklemenize gerek kalmadan size vakitten tasarruf ettirecektir. Bu sayede yapacağınız kurulumlar çok daha hızlanacaktır. Yine bu arayüz ile daha önceden yapılan işlemleri de aklında tutacak olup aradan vakit geçse bile aynı işlemi yapmak istediğinizde size vakit kazandıracaktır. 

Hemen her Ağır Tip Frezeleme makinesinin standardında bulunan otomatik ölçüm ve konumlandırma fonksiyonlarının yanı sıra modele göre değişen ve opsiyonel olarak sunulan bir kontrol panosu ısı eşanjörü, otomatik talaş kutusu, yarı kapalı makine koruması ve set halinde kelepçe takımı bulunur. Bunun yanında yine opsiyonel olarak edinebileceğiniz fener soğutucusu, muhafaza korumaları veya yüksek voltajlı çalışma durumlarına çözüm olarak çoklu musluk transformatörü de ekstra olarak edinilebilecek ve gerektiği zaman üretim hızı açısından hayat kurtarabilecek ürünler arasındadır. 

Ağır Tip Frezeler tezgahları altında 2.el ve yeni Ağır Tip Freze makinası satıcılarından ve sahibinden ikinci el satılık farklı çeşitlerde Ağır Tip Freze Tezgahları tezgahları ilanları ve fiyatları bulunmaktadır.