Jasu V-1060D Cnc Dik İşleme Merkezi

Çevrede Ne Var?
Jasu V-1060D Cnc Dik İşleme Merkezi
49.000,00 $
399.247,08
  • 76İncelenme Sayısı
  • 15648İlan No
  • 06 Ekim 2020 İlan Tarihi
  • 2016Yılı
  • NakitÖdeme Tipi
  • SatılıkDurumu
  • SahibindenKimden
Makina durumu : 2016 yılından itibaren 110 gün kullanılmıştır. 
Makina sıfır ayarındadır. 
Max. X/Y/Z eksen seyahat: 1100x600x600 mm 
tablo boyutu (L * W): 1300x600 
Ağırlık: 9000 KG
 
Parça adı Tedarikçisi1 CNC sistemi Fanuc (Mitsubishi, Siemens)2 Mil ve eksen motoru ve servo sürücü Fanuc (Mitsubishi, Siemens)3 Mili Tayvan Kenturn, Volis, kraliyet5 Iğ yatağı NSK6 Ballscrew Tayvan Hiwin7 Lineer kılavuz Tayvan Hiwin8 Ballscrew rulman NSK9 Vidalı somun YSK/YSF10 ATC Tayvan Okada11 Aracı silindir Tayvan Haocheng12 Isı değiştirici Çin Tongfei13 Yağlama sistemi Tayvan Ishan14 Soğutma sistemi Çin mors15 Elektrik bileşenleri Schneider16 Hava filtresi ünitesi Tayvan Shako17 Talaş konveyörü Çin JASU18 Bağlantı elemanları Çin Dingding 
Avantajları:
1. Worktable sadece Y ekseninde hareket eder, bu da daha büyük dinamik yükleme kapasitesi elde edebilir.
2. mil kafası XZ ekseninde hareket eder. XZ ekseni sabit kütle hareketi yapar. Uzun süreli kullanımda daha iyi hassas stabiliteye sahiptir.
3. genişletilmiş sütun ve Z ekseni kılavuz rayı daha büyük açıklık, daha iyi sertlik ve destek yeteneğine sahiptir.
4. çift silindir, daha kararlı Z ekseni ağırlık dengesi için kolonun her iki tarafına da ayrı olarak monte edilir.
5.Ağır işleme ve yüksek hızlı işleme sırasında büyük performansa sahip 3 eksen için silindir tipi lineer kılavuz raylar kabul edilir.
6.Isı büyümesinden kaynaklanan geri tepme hatasını önceden telafi edebilen, daha iyi bir hassasiyet elde eden 3 eksende önceden gerilmiş bilyalı vidalar.7. verimli talaş kaldırma sistemi birikmiş çiplerden gelen ısıyı azaltabilir ve çalışma alanını temiz tutabilir.
8. uzun süreli kullanımda eksen iletim parçaları için daha az bakım gereklidir.
 
V-1060D dikey işleme merkezi/cnc freze makinesiJasu'nun VMC serisinin yeni neslidir. Makine çerçevesi, yüksek sertlik ve kararlılık ile FEA tarafından tasarlanmıştır. Seyahat ışın yapısını benimser. Mil kafası X ve Z ekseninde hareket eder ve çalışma tezgahı sadece Y ekseninde hareket eder. Bu yapı daha iyi hassas stabilite ve daha iyi dinamik yükleme kapasitesi elde eder. 3 eksen, ağır hizmet ve yüksek hızlı işleme sırasında büyük performans sağlayan makaralı lineer kılavuz ile donatılmıştır. Worktable, makinenin sertliğini ve hassas stabilitesini önemli ölçüde artıran ve cips deşarjını kesmek için daha iyi olan Y ekseninde hareket eder. Model freze, delme, delme, kılavuz çekme ve raybalama vb. tam işleme fonksiyonuna sahiptir. tamamen kapalı döngü lineer ölçekler, yüksek basınçlı soğutucu ile donatılabilir. Mil, 4 eksen eşzamanlı hareket vb. makine, otomobil, kalıp, havacılık, motor ve vanalar gibi çeşitli endüstrilerde uygulamaya tam olarak uygundur.

Buna Benzer İlanlar

Efmak CNC Takım Tezgahları

Efmak CNC Takım Tezgahları

Cihat Uyanik

KONMAC Makine Ltd. Sti