Mt-75Sph - Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası 3 Satır - 20-440M

Çevrede Ne Var?
Mt-75Sph - Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası 3 Satır - 20-440M
Mt-75Sph - Tarih Kodlamalı Etiketleme Makinası 3 Satır - 20-440M
15.000,00
  • 78İncelenme Sayısı
  • 13697İlan No
  • 08 Ağustos 2019 İlan Tarihi
  • 2019Yılı
  • NakitÖdeme Tipi
  • SatılıkDurumu
  • Makina Distribütörü / BayiKimden

1. Mt-75SPH tarih kodlamalı etiketleme makinası, tüm silindirik ve yuvarlak, cam şişe, pet şişe,cam kavanoz, teneke, tırtıklı tenekeler ve şişeler, PE, PP malzemelerden üretilmiş ambalajlar, Kt opsiyonu eklenerek krem tüpler, slikon kartuşlar v.b. bütün silindirik nesneleri şişe, kavanoz , kutu çeşitlerinde sorunsuz olarak etiketleme yapar. Emsal makinalardaki, etiketlemeye başlama noktası hataları, kaydırma, yamuk yapıştırma v.b problemleri asla yapmaz. Özellikle tam sarım etiketleme gibi zor işlerde de sorunsuz olarak çalışır.


2. 20 mm ile 240 mm arasındaki etiket boyutlarının tamamında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. 245 mm çapa kadar olan silindirik şekildeki tüm cisimleri etiketleyebilir.


3. Mt-75SPH tarih kodlamalı etiketleme makinasında bulunan tarih kodlama özelliği sayesinde, ayrı bir işçiliğe gerek kalmadan, etiketinizin dilediğiniz bir bölümüne 3 satır ve toplamda 36 karakter olarak son kulanma tarihi, parti numarası, ağırlık v.b. bilgileri kodlayabilirsiniz.


4. Makinada standart olarak bulunan, akıllı tanıtma özelliğine sahip fiber optik sensör sayesinde, etiketinize durma noktasını kolaylıkla tanıtarak, firesiz olarak çalışabilirsiniz.


5. Standart olarak bulunan akıllı pozisyonlama sistemi sayesinde, etiket sarımına başlamadan önce etiketin başlangıç kuyruğunun ne kadar olacağına siz karar verebilirsiniz. Başlangıç kuyruğunun uzunluğunu ayarlamak son derecekolaydır. Yapacağınız ayar sayesinde etiketiniz her zaman aynı noktada durup, aynı noktada başlar.

Buna Benzer İlanlar