Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası

Çevrede Ne Var?

Bu ilanın süresi dolmuş. Süresi dolduğu için bu ilan artık yayında değildir.

Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
Ryk-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası
7.500,00
  • 918İncelenme Sayısı
  • 9173İlan No
  • 23 Temmuz 2018 İlan Tarihi
  • 0Yılı
  • NakitÖdeme Tipi
  • SatılıkDurumu
  • Makina Distribütörü / BayiKimden

RYK-100 Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makinası

RYK 100 Yüksek Hızlı Kapak Kapama Makinası;
 RKY 100 Yüksek Hızlı Kapak Kapatma Makinası özellikle küçük ve orta ölçekli imalat yapan tesisler için tasarlanmış bir makinadır. El ile kapak kapatmaya göre çok daha seri ve zahmetsizdir.

Birçok Çeşit Şişe ve Kapağa Tek Makine RYK 100 
RKY 100 Tüm vidalı kapak türlerinde sorunsuz olarak çalışabilir. Gagalı kapaklar, Triger sprey kapaklar, losyon kapakları, esans kapakları, krem kapakları, normal şişe kapakları, v.b  tüm kapak türlerinde rahatlıkla çalışabilir. Her kapak için ayrı bir kalıba ihtiyaç duymaz.. Birkaç dakika içerisinde, çalışacağınız kapak veya şişe türüne göre makinayı ayarlayabilirsiniz. Birçok farklı konumda çalışabilir yapıdaki gövdesi sayesinde, 7 cm yükseklikten, 50 cm yüksekliğe kadar olan tüm şişe türlerinin kapaklarını kapatabilir. Kullanımı ve ayarları son derece kolaydır. Üzerinde bulunan ayar kolları ve yükseklik ayar volantı sayesinde tüm yüksekliklerde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Kullanımı kolay operatör Paneli; 
Kullanımı kolay operatör paneli sayesinde, çalışacağınız kapak türünün diş sayısına göre, sıkma zamanını ve otomatik modun çalışma aralığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Operatör panelinde bulunan üretim adedi göstergesi sayesinde, kaç adet ürün ürettiğinizi öğrenebilirsiniz. RKY-100’ ün operatör panelini kullanabilmek için, elektronik yada makine bilgisine sahip olmanız gerekmez.. sadece okuma yazma bilmeniz ve parmaklarınızı kullanabilmeniz yeterlidir.


Hem Manuel Hemde Otomatik Çalışma Modu;
RKY-100 ‘de standart olarak sunulan, Hem otomatik hemde manuel modda çalışabilme seçeneği sayesinde, üretiminizde standardizasyon sağlayabilirsiniz. Operatör panelinde bulunan çalışma aralığı ayarını el hızınıza göre ayarlayarak, ayarladığınız zaman aralığında makina kendi kendine ekstra bir tetiklemeye ihtiyaç olmadan çalışabilir. Ayrıca RKY-100 ile birlikte ücretsiz olarak verilen pedal sayesinde, sıkma işlemini ayağınız ile kontrol edebilirsiniz.

Düşük Güç ve hava tüketimi;
RKY-100 Düşük güç ve hava tüketimi ile A++ Sınıfı bir makinadır. Güç tüketimi 100 Watt lık iki ampül kadardır. Sanayi ceyranı gerektirmez. Telefonunuzu şarja bağladığınız prizde çalıştırabilirsiniz.


Üretim Ve Termin;
RKY-100 Kütahya’da bulunan fabrikamızda üretilmektedir.  Çoğunlukla RKY-100 firmamızın stoklu olarak çalıştığı modeldir. Stoğumuz da herzaman bulunmaktadır. Stokta bulunmadığı durumlarda, termin 1 haftadır.

RYK-100 Kapak Kapatma Makinası Tüm vidalı kapak türlerinde çalışabilir. Çalışabildiği kapak türlerinden bazıları;
Triger Sprey kapak, Esans kapakları, Gagalı sıvı sabun kapakları, norma sprey kapaklar, contalı kapaklar ve bunun gibi genişliği 13mm den 50 mm ye kadar olan tüm vidalı kapak çeşitlerinde çalışabilir.
 
Kapak Kapatma Makinası Teknik Özellikleri
 
Tip:    Kapak Kapatma Makinası
Model:    RYK100
Gerilim     220v 50 / 60 Hz
Maximum Güç    40 x 2 = 80w
Makina Boyutları    57 x 47 x 68 cm
Ambalaj Boyutları     68 x 58 x 78 cm
GN / NW    59 Kg / 44 Kg
Hava Basıncı    4 - 6 Kg / Cm2
Kapak Kapatma Hızı    20 - 40 Şişe / Dakika
Burulma Başlıklama    4 - 8 Kgf / cm
Şişe Yüksekliği    50 - 500cm
 

Kapak Kapatma Makinaları fabrikasyon hatalara karşı 1 yıl Renas Makina garantisi altındadır.

Buna Benzer İlanlar