Rypm250 Yatay Paketleme Makinası

Çevrede Ne Var?

Bu ilanın süresi dolmuş. Süresi dolduğu için bu ilan artık yayında değildir.

Rypm250 Yatay Paketleme Makinası
Rypm250 Yatay Paketleme Makinası
74.750,00
  • 136İncelenme Sayısı
  • 13705İlan No
  • 15 Ağustos 2019 İlan Tarihi
  • 2019Yılı
  • NakitÖdeme Tipi
  • SatılıkDurumu
  • Makina Distribütörü / BayiKimden

RYPM250 yatay paketleme makinası son derece pratik ve sessiz olarak çalışmaktadır.

Bu makina ile peçete, çatal bıçak, tabak gibi yatay paketlemeye uygun birçok ürünün paketleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Opsiyonel olarak kodlama cihazı ekleyebilirsiniz. Kodlama cihazı ile birlikte ürünlere SKT gibi bilgilerin girişlerini sağlayabilirsiniz.

RYPM250 yatay paketleme makinası, kolay ayarlanabilen genişlik özelliğine sahiptir. Aynı makine ile birçok ürünün paketleme işlemlerini yapabilir ve kısa zamanda ambalaj genişliğini ayarlayabilirsiniz.

Ürün ile temas edilen noktaları paslanmaz kromdan üretilmiştir. Bu açıdan hijyenik üretim koşullarını karşılamaktadır.

PLC ekranının kullanımı son derece kolaydır. Teknik bilgi gerektirmeden PLC kontrol ekranı üzerinden makinanın dolum gramajı, ambalaj uzunluğu, çalışma hızı, üretim miktarı gibi bilgilerin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Üzerinde bulunan gerekli miktardaki step ve servo motorlar sayesinde, ambalaj firesi vermez. Ayrıca pozisyonlandırılmış durma fonksiyonu sayesinde, duruş ve başlama sırasında ambalaj israfı yapmaz.

RYPM250 yatay paketleme makinası alt yapı olarak gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Herhangi bir ayar için manuel müdahele gerektirmez. Dolayısıyla her ayar yapmanız gerektiği durumlarda çokça vakit harcamanız gerekmemektedir.

Hassas fotosel sistemi sayesinde baskılı ürünlerde de rahatlıkla çalışılabilir.

Makinanın yapıştırma çeneleri ayarlanabilmektedir. Bu özellik sayesinde ince ve kalın birçok ambalaj çeşidinde sorunsuzca çalışabilirsiniz.

Bol yedek parça ve uygun fiyatlı teknik servis maliyetleri sayesinde hiçbir zaman üretiminiz aksamaz, yarı yolda kalmazsınız.

RYPM250 yatay paketleme makinası ayarı kolayca yapılabilen ürün besleme seperatörlerine sahiptir. Bu sayede ürün değişimleri son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır.


Buna Benzer İlanlar