Tampon Baskı Makinesi Ems 446

Çevrede Ne Var?
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
Tampon Baskı Makinesi Ems 446
1,00
  • 256İncelenme Sayısı
  • 20927İlan No
  • 30 Mart 2024 İlan Tarihi
  • 2024Yılı
  • NakitÖdeme Tipi
  • SatılıkDurumu
  • SahibindenKimden
Sıfır ve 2. el seçeneklerimiz mevcuttur. 2. el makinelerimiz revize edilmiştir. Tüm iç mekanizması yenilenir ve test edildikten sonra satışa sunulur.
Kart çekim ve taksit imkanlarımız mevcuttur.

Tampon Baskı Makinesi, makinenin mürekkep yüzeyinden aldığı mürekkebi, baskı yapılacak nesnenin üzerine basar. Kolay ve hızlı şekilde deri, suni deri, kumaş, porselen, tabanlık, mukavva vb. ürünlerin üzerine baskı yapmanızı sağlar.


İletişim: +90 506 110 00 10 (İhsan Bey) Mail: makina@alierkanmakina.com
Facebok: Erkan Makina

Sıfır ikinci el tüm makinalarınız alım, satım, bakım ve tamiri yapılır. Her türlü ödeme kolaylığı ile hizmetinizdeyiz. Nakit, çek, kredi kartına taksit mevcuttur.

www.alierkanmakina.com www.ayakkabimalzemecim.com
Ali Erkan makine olarak tüm Türkiye’ye ve yurtdışı birçok ülkeye ayakkabı malzemeleri ve makine sanayi sektöründe 1961’den beri satış hizmeti sağlamaktayız. Şirket yapılandırması ile kurumsallaşma yolunda attığı ilk adımla hedeflerine hız vererek şirket bünyesi içerisinde izlediği sürekli gelişim politikası ile kaliteli hizmet odaklı üretimiyle müşteri kitlesini geliştirmeye giderek yönetim planları ve faaliyetlerine hızla ulaşmaktadır. Erkan Makina'nın ticari hayatında, freze makinaları ve ayakkabı imalatında kullanılan makinaları siz saygıdeğer müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için imal etmekteyiz.1969 yılında Türkiye'de ilk defa freze bıçağı imal eden firmamız; aktif devam etmekte olan ayakkabıcılık sektöründe kullanılan tüm ayakkabı imalat malzemelerinin satışını siz değerli müşterilerine sunarak hizmetine devam etmektedir. Her renk süet, nubuk, rugan, vinneks deri renk değiştiricileri; yenileyici boyaları; deri mont, çanta, kemer deri rutuj; rugan rutuj sim'li boya çeşitleri; çivili kapak, ökçe, pençe lastiği; iş arabası; kalıp dolabı; finisal kremleri; freze jurden; taban boyaları; mumlar; zımpara ve fırça çeşitleri; asetan, gaz, benzin, ispirto, bombesuyu; deri yumuşatma; ayakkabı makinaları ve ekipmanları; makina yedek parçaları mevcuttur.
Ali Erkan Makina Sanayii ve Ticaret

Buna Benzer İlanlar