Manuel Kayar Otomatlar araması için 0 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Yılı

Ödeme Tipi

Durumu

İlan Tarihi

Kimden

Arama kriterlerine göre hiç sonuç bulunamadı. Arama seçeneklerini genişleterek daha çok ilan listeleyebilirsiniz.

Türkçede İsviçre Tipi Otomatik Torna olarak da bileceğimiz Manuel Kayar Otomatlar zamanla sektörde sıklıkla görülen profesyonel torna tezgahlarından olmuştur. Üstün yüzey kalitesi vermesinin yanı sıra diğer avantajlarından bahsedelim.

Manuel Kayar Otomatlar geniş bir yelpazeye sahiptir. İşleme konusunda üstün olmasının sebebi çeşitli takımlarla donatılmış olmasıdır. Bunun yanı sıra modele göre değişen çok milli üniteler ile döngü sürelerini ve değiştirme sürelerini azaltır. Manuel kayar otomatların aynı zamanda Y ekseni kontrolü olduğundan en karmaşık işlemlerin bile birbirinden bağımsız ve aynı anda yapılmasına olanak sağlar. Yine bazı modeller üzerinde konuşacak olursak, kılavuz burçtan - kılavuzsuz burç işlemine geçme yeteneği, bu yöntemi hem kısa hem de uzun süreli çalışmalara uygun kılar. Çeşitli endüstrilerde artan üretim olanakları için geliştirilmiş verimlilik, işlevsellik, hassasiyet ve doğruluk da yine bu yöntemin tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Bu modellerin çoğunda otomatik merkezi yağlama ünitesi bulunur. Soğutucu seviye dedektör ile kontrol edilir. Yine genellikle alt iş mili için de ayrıca bir hava ünitesi bulunması diğer bir avantajdır.

Ülkemizde hala gelişmeye devam eden sanayileşme sürecinde manuel kayar otomatlar henüz yaygınlaşmaya başlamış olup kısa sürede sektörün popüler torna tezgahlarından biri olmuştur.

Manuel kayar otomatlar kategorisinde 2.el, yeni otomat satıcılarından ve sahibinden ikinci el satılık manuel kayar otomatlar ilanları ve fiyatları bulunmaktadır