Mısır Kazanı araması için 0 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Yılı

Ödeme Tipi

Durumu

İlan Tarihi

Kimden

Arama kriterlerine göre hiç sonuç bulunamadı. Arama seçeneklerini genişleterek daha çok ilan listeleyebilirsiniz.
Mısır kazanı kategorisi altında 2.el ve yeni makina satıcılarından ve sahibinden ikinci el satılık mısır kazanı ilanları ve fiyatları bulunmaktadır.


Mısır kazanı, mısırın lezzetli bir şekilde pişirilmesi için kullanılan bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Bu kazanlar, popüler atıştırmalıklardan biri olan mısırın satışı için idealdir.

Mısır kazanı genellikle paslanmaz çelikten yapılır ve güçlü bir ısıtma elemanı ile donatılmıştır. Kazanın altında alevi yakmak için bir gaz veya elektrikli brülör bulunur. Ayrıca kazanın içindeki mısırı karıştırmak için bir mekanizma da bulunabilir.

Mısır kazanları genellikle kapasitelerine göre sınıflandırılır. Küçük bir işletme için uygun olan küçük bir mısır kazanı, birbiri ardına mısır pişirmek için yeterli kapasiteye sahiptir. Daha büyük işletmeler için ise daha büyük kapasiteli mısır kazanları kullanılabilir.

Mısır kazanları, yiyecek endüstrisindeki birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Bu kazanlar, lunaparklar, alışveriş merkezleri, sinema salonları, stadyumlar ve diğer eğlence mekanları gibi halka açık alanlarda sıklıkla bulunur. Ayrıca, karnaval ve festival gibi özel etkinliklerde de yaygın olarak kullanılır.

İkinci el veya yeni mısır kazanları, uygun fiyatlı bir seçenek olabilir. İkinci el kazanlar, daha uygun fiyata sahip olmanıza yardımcı olabilir. Ancak, kullanılmış kazanların durumuna bağlı olarak, önceden yapılmış bazı tamiratlar gerekebilir. Yeni kazanlar, daha yüksek bir fiyatla gelirler, ancak daha uzun ömürlü olma eğilimindedirler.