Takım Dolapları araması için 1 sonuç bulundu Aramayı Kaydet

Filtreleme Sonucu
FİLTREYİ TEMİZLE

Aranacak Kelime

Fiyat Aralığı

Yılı

Ödeme Tipi

Durumu

İlan Tarihi

Kimden

Takım dolapları kategorisi altında 2.el ve yeni makina satıcılarından ve sahibinden ikinci el satılık takım saklama dolapları ilanları ve fiyatları bulunmaktadır.

Takım dolapları, işyerlerinde, atölyelerde ve garajlarda kullanılan depolama üniteleridir. Takım dolapları, araç ve gereçlerin saklanması, düzenlenmesi ve korunması için tasarlanmıştır.

Takım dolapları genellikle çelik, alüminyum veya ahşap malzemelerden yapılır ve kapakları kilitli olabilir. Kapaklar genellikle menteşeli veya sürgülüdür ve kolay açılıp kapanabilmesi için genellikle tutma kolları veya çekmeceleri vardır. İçindeki raflar ve çekmeceler, araçları, aletleri ve donanımları kolayca erişilebilir ve düzenli bir şekilde saklar.

Takım dolapları, küçük garajlardan büyük fabrikalara kadar birçok farklı yerde kullanılabilir. İşletmeler, araçlarının ve gereçlerinin güvende ve organize bir şekilde saklanmasını sağlamak için takım dolapları kullanırlar. Ayrıca, takım dolapları evlerde ve hobiciler için de çok yararlıdır.

Takım dolapları, sıfır ve ikinci el olarak satın alınabilir. İkinci el takım dolapları, daha uygun fiyatlara sahip olabilir ve ihtiyaçlarına uygun bir takım dolabı bulmak isteyen kişiler için harika bir seçenek olabilir. Ancak, sıfır takım dolapları, daha modern tasarımlar ve özellikler sunabilir ve daha uzun süre dayanabilir.