Hakkımızda

Hoş geldiniz;

Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için yapmış olduğumuz yeni web sayfamızla sizleri karşılamanın gururunu yaşıyoruz.

Yapmış olduğumuz çalışmalar ve siz değerli müşterilerimizin istek ve önerileri temel alınarak oluşturduğumuz yeni web sitemiz sayesinde, artık çok daha kolay ilan verebilecek, düzenli  yapıdaki kategorilerimiz altından, istediğiniz ilana çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bunun için ücretsiz üye olarak sitemizde rahatça dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bununla kalmayıp distribütör / bayi, 2.el cnc satıcı firmaları ve takım aksesuar yedek parça sağlayan hizmet firmalarını, teknik destek veren servis firmalarıyla cad cam ürünleri satan yazılım firmalarını da düşündük. Makina adına herşeyi bulabileceğinizi bir sistem oluşturduk. Başka sitelerde vakit kaybetmeyin. Direk makina satışını hedefleyen ve Google aramalarında her zaman ilk sıralarda yer alan sitemizde mağaza açarak müşterilerinize doğrudan ulaşabilirsiniz. 

Yeniliklerle dolu KARAPORT MAKİNA dünyasına tekrar hoş geldiniz.

İkinci El ve Yeni Makina Alım Satım Portalı Karaport Makina Tarihçesi;

2008 in ortalarında dünyanın bir çok ülkesinde hissedilen ekonomik krizin Türkiye de olan etkilerinden hareketle, sanayicilerimizin, yeni makine yatırımı yapmak yerine ağırlıklı olarak ikinci el makine yatırımı yapmayı tercih etmeleri noktasında oluşan ihtiyaca cevap vermek üzere kurulmuş olan Karaport Makina, siz sanayici dostlarımızın tercihiyle ve vermiş olduğunuz güvenle hızlı büyümesini sürdürüyor.

Talaşlı imalat makinaları sektöründe 2.el makina alım ve satım la hayatına başlayan Karaport Makina, şu anda metal kesme ve şekillendirme makinalarından plastik, kauçuk, PVC makinalarına, iş ve tarım makinalarından tekstil makinalarına, ambalajlama ve paketleme makinalarından ahşap işleme makinalarına, gıda işleme makinalarından endüstriyel mutfak ürünlerine, elektrik & enerji sektöründen endüstriyel makinalar ve otomasyon ürünlerine kadar çok geniş yelpazede, alıcıların ve satıcıların buluşma noktası olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bildiğiniz üzere Karaport Makina, ücretsiz; yeni ve ikinci el makine alım satım portal sitesidir. "Bütün  makinacılar burada" sloganımızla başlayıp "Dünyanın Makinasını Satıyoruz" a gelen süreç ile misyonumuz ve hedeflerimiz ışığında, makinalarını yenilemek isteyen, ekonomik yada başka sebeplerden dolayı makinasını satmak isteyen, acilen nakte dönmek isteyen firmalara, yeni şirket açan genç girişimcilere, tecrübelerimiz ve bilgimiz ışığında alım-satım noktasında doğru ve dürüst hizmet ilkesinden hareketle danışmanlık yapmaktayız. Makina aramalarında firmamızı tercihiniz bizi, Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında 1.sayfaya taşıdı. 

Teşekkürler.

İşlerinizde sonsuz başarılar dileriz.

Misyonumuz;

Öncelike, insan ve toplumdan aldığımız değer yargılarını ve beklentilerini, emek ve alın teri ile büyüterek topluma verme ilkelerinden hareketle, çağdaş yönetim ve ilkeli satış sistemlerini uygulayıp, kaliteli hizmet vermek ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Karaport CNC Takım Tezgahları ve Bilişim Teknolojileri Makina Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim