Ücretsiz Üyelik

Karaport Makina sitemizi gezdiniz ve umarım beğendiniz.

Sizde bu güçlü yapının bir parçası olmak ve kârlı yatırım yaparak işinizi büyütmek istiyor olabilirsiniz. Karaport Makina sisteminin içerisinde MAKİNA ya dair herşeyi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üyelik esnasında kesinlikle sizden herhangi bir para yada ödeme istenmeyecektir. Ücretsiz üyelik Karaport Makina web portal sistemimizin standart bir uygulamasıdır. Amacımız makina sektöründeki tüm herkesi aynı çatı altında buluşturmaktır.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Üye Girişi bölümünü tıklayarak ücretsiz olarak sitemize hemen üye olmaktır.

Bu aşamada 2 türlü üyelik söz konusudur: 

1- Bireysel Üyelik : Satıcı olmayıp sadece 1-2 en fazla 3 makinasını satmayı düşünen normal standart makina kullanıcılarını belirtir. Standart üyeler diğer üyeler ile karaport sistemi içerisinde mesajlaşma özelliğini kullanabilirler.

2- Kurumsal Üyelik: Makina ticareti yapıp karaport sisteminde mağaza açarak çok sayıda makina satışı hedefleyen satıcıları belirtir. Kurumsal üyeler de aynı standart üyeler gibi diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilirler.

Pratikte karaport a giriş aşamasında farkı yoktur. Kullanıcı kimliği açısından fikir vermektedir.

 

Üye olmak ile ilgili detaylı anlatım ve bilgi almak için yardım sayfamızdan "Nasıl Üye Olurum?" konu başlığını inceleyebilirsiniz.

Üye olmadan önce Üyelik Sözleşmesini incelemenizi öneriyoruz.