Ücretsiz İlan Verme

Karaport Makina Web Portal sisteminde ilan verme işlemi son derece basittir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra, anasayfada bulunan "Ücretsiz İlan Ver" butonuna tıklar tıklamaz site içerisinde sizin hangi kategori alanında ilan vermek istediğinizin sorulacağı bir alana yönlendirilirsiniz. Böylece karaport makina daki ilan verme süreciniz başlar. 

Normal kullanıcılar için verebileceğiniz ilan sayısı 3 (üç)'tür. Bu sayıyı sınırlı tutmamızın sebebi, sizin imalatta, fabrikasında yada atelyesinde makinasını kulanıp satmak isteyen standart kullanıcı mı yoksa bu makinaların ticaretini yapan satıcı yada aracı mı olduğunuzu anlamaya çalışmamızdandır. Eğer satıcı iseniz sistem otomatik olarak size, ikinci el satılık makina ve diğer hizmetleri içeren ticaretinizi daha profesyonel, görsel olarak daha doygun olarak yapabileceğiniz platform olan mağaza açmayı önerecektir.

Başta da belirttiğimiz gibi her iki durumda da ilan verme işlemi ÜCRETSİZ 'dir. Türkiyenin başta İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Eskişehir, Adana, Bursa, Kocaeli ve Kayseri şehirleri olmak üzere dünya üzerinde de Almanya, İsveç, Danimarka, Norveç, Fransa, İtalya, Amerika ile İran, Azerbaycan, Rusya, Hindistan gibi ülkelerden bir çok üyemiz 2.el makina ilanlarını sitemize ücretsiz olarak veren başlıca konumlardır.

İlan verme aşamaları ve işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.