Nasıl Üye Olurum?

Bu bölümde karaport makina ya nasıl üye olunacağı konusunda detaylı anlatımı bulabilirsiniz. Karaport Makina üyelik giriş

sayfasına ulaşmak için; anasayfanın sağ üst kısmında bulunan Üye Girişi ne tıklayınız.

NOT: Sayfanın sonunda detaylı anlatımlı videoyu bulabilirsiniz.

BİREYSEL ÜYE OLMA:

Bireysel Üyeler satıcı olmayan ve bu işin ticaretini  yapmayan sadece elindeki makinaları satmayı düşünen normal makina kullanıcılarını belirtir. Bireysel üyeler için maksimum ilan verme sayısı 3 (üç) tür. İlan listelemelerinde sahibinden olarak gösterilirler. Bireysel üye olanlar daha sonra isterlerse bana özel kısmında bulunan mağazam seçeneğiyle sanal mağaza açarak kurumsal üyeliğe geçebilirler. Kurumsal üyeliğe geçtiğiniz de profil bilgilerinizden ad soyad bölümünü mağazanızın adı olarak değiştirip, kendinizi satış temsilcisi olarak atamanız kurumsal kimlik açısından tavsiye edilir.

  1. Bireysel Üye Ol seçeneğini işaretleyiniz.

  2. Açılan formda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

  3. Formu Gönder e basınız.


KURUMSAL ÜYE OLMA:

Kurumsal Üyeler makina ticaretini yapan, distribütör firmaları, bayileri ve 2. el makina satıcılarını belirtir. Kurumsal üyeler 1000 (bin) adete kadar ilan verebilirler. Kurumsal üyelik formunu doldururken ad soyad bölümünü mağazanızın ad ve ünvanı olarak girmeniz, kendinizi sonra mağaza içerisinde satış temsilcisi olarak atamanız kurumsal kimlik açısından tavsiye edilir.

  1. Kurumsal Üye Ol seçeneğini işaretleyiniz.
  2. Açılan formda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.
  3. Formu Gönder e basınız.

Yukarıdaki basamakları yerine getiren kurumsal üyeler direk mağaza açma sayfasına yönlendirilirler.  Kurumsal üyeler ilan listelemelerinde mağaza açarken belirlemiş oldukları Makina Distribütörü / Bayi, 2.El Makina Satıcısı veya Leasing / Banka olarak logolarıyla beraber gösterilirler. 


SOSYAL HESAPLARLA ÜYE OLMA

Bireysel veya kurumsal üye olmanın bir diğer kestirme yolu da sosyal hesaplarınızı kullanmaktır. Üye giriş sayfasının altında bulunan FACEBOOK  ile Giriş Yap veya Google ile Giriş Yap seçenekleriyle de hesaplarınızda ki ad soyad e-mail adresiniz gibi bilgileriniz otomatik olarak karaport makina sistemine tanımlanır. Daha sonra eksik kalan profil bilgilerinizi bana özel kısmından tamamlayabilirsiniz.

DETAYLI ANLATIMLI VİDEO LİNKİ  İÇİN TIKLAYINIZ