Mağaza Açmak

Sistemimiz bireysel üyelerimizin daha fazla ilan ekleme girişimini otomatik olarak algılayarak 3 ilan girişinden sonra, sizleri daha profesyonel bir satış ortamı olan Mağaza Açmaya yönlendirecektir. İşlerini, yatırımlarını büyütmeyi hedefleyen satıcılar yada bireysel kullanıcılar için son derece rahat ve hızlı satış yapabileceğiniz E-Showroom yani sanal mağaza, gerekli tüm alt yapının hazır olduğu profesyonel bir sistemdir.

Mağazanız altında firmanıza ait tüm iletişim, hakkında, misyon ve hedef bilgilerinizi, satış temsilcilerinizi görsel fotoğraflarıyla birlikte belirtebilir, size ait ilanları ve favori ilanlarınızı yönetebilir, satış temsilcilerinize ilan sorumluluğu verebilir, diğer bireysel veya kurumsal üyelerimizle mesajlaşarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Tüm bunları firma logonuz altında topladığımızı ve ilan listelemelerinde mağaza logonuzla birlikte ön plana çıkma gibi daha bir çok diğer yan avantajlarının olduğunu da belirtmek isteriz.

Bu sayede sizin alıcı müşterilerinizi ziyaret etmeniz yerine, mağazanızı sadece Türkiye değil, dünyanın diğer ucunda ki kullanıcıların ayağına götürebileceğiniz güçlü ve etkili bir sistem oluşturduk.

Mağaza Açmak ile ilgili detaylı anlatım ve bilgi almak için  "Nasıl Mağaza Açarım?" konu başlığını inceleyebilirsiniz.

Mağaza açmadan önce Mağaza Açma Kuralları nı incelemenizi öneriyoruz.