Satıcıyla Direk Kontak

2008 yılının sonlarında satıcı ile müşteri arasında aracılık hizmeti yaparak satış yapan Karaport Makina olarak biz, geçen 10 yıl içerisinde sistemimizi kademeli şekilde değiştirip, 2.el her türlü makina ilanlarının verilebildiği açık adresli ve iletişimin daha kolay sağlandığı bir portal site modeline geçtik. Bu tamamiyle sizlerden gelen istekler doğrultusunda oldu. Her geçen gün bu sistemi daha da geliştirdik. Bu sistem herkesin bir biri ile hızlı iletişim içerisinde olduğu, mesajlaşabildiği, telefon numaralarını ve harita özelliği ile konumlarını bile görebildiği şeffaf bir yapı haline dönüştü.

PC ve tablet modunda verilen her ilan detayının sağında, mobilde ise ilan detayının altında bulunan  ilan sahibi iletişim bilgileri ile hızlı haberleşme ve direk temiz veri akışını sağladık. Mağaza sayfalarının içerisinde bulunan konum, hakkında, adres telefon bilgileri ve hatta satışcı bilgileri ile kullanıcının mağaza hakkında fikir sahibi olmasını amaçladık. Telefon numarasının ilanlarında yayınlanmasından imtina eden üyelerimize ulaşmak için ise, mesajlaşma bölümünü aktive ederek, yazılı iletişimin yolunu açtık. Yine bilgisayarlarda ilan detayının sağında, mobil telefonlarda ise alt tarafta yer alan mesajlaşma butonu ile bunu kulllanır hale getirdik. 

Tüm bunların yanı sıra karaport makinanın sizlere yeni olarak sunduğu bir diğer kolaylık ise ilanların hemen yanında ki "Teklif İste" özelliğidir. Bu özellik ile, üye olmanıza gerek kalmadan ilginizi çeken makina hakkında detaylı teknik bilgi, fotoğraf ve fiyat bilgisi veya satış şartlarını direk satıcı kişiye e-mail aracılığıyla sormanızı sağlamış olduk.