Reklam Verme

Ticaret hayatına atılan her firmanın, yeni müşteriler edinmesi ve üretim yapıp insanlara hizmet verebilmesi için firma, ürün yada yeni bir projeyi tanıtması yani Reklam için bütçe ayırması zorunlu bir ihtiyaçtır. Pazar paylarının büyümesi, rakip firmalarla mücadele edebilmeleri, yeni ürün ve hizmetlere talebin oluşturulması, marka bilinirliğinin artması firmaların en genel amaçlarını oluştururken, bugün bilinen markaların hepsi, Reklam sayesinde bulundukları noktalara gelmişlerdir. Firmayı, kuruluş aşamasından dünya çapında bir marka haline gelmesini sağlayan da yapılan reklamdır. Bugün, tanıtım yapmayan bir firmanın büyümesi çok zordur. Çünkü ne üretirse üretsin, pazarda benzerleri veya aynıları bulunmaktadır. Rekabet etmek zorundadır. Rekabet içinde tanıtım şarttır. 

Makina sektörüne yeni bir soluk getiren, Türkiye’nin En Kolay ve Ücretsiz Makina portalı olan karaport.com, her geçen gün büyümesiyle Makina sektöründe “satma”“kiralama” ve "teknik destek"  konusunda en değerli paydaşları olan Yeni Makina Satıcı Distribütör firmaları, 2. el makina satıcıları, Teknik Destek veren servis firmaları ve imalatta söz sahibi küçük atölyeler, orta ölçekli işletmeler ile büyük ölçekli  fabrika yada üretim tesislerinin en büyük destekçisi olup Makina sektörünün nabzını tutmaktadır.

“Makina Adına Her Şey” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren karaport.com ’a vereceğiniz “reklam” tam anlamıyla doğru kişilere ve yerlere ulaşmış olacak ve siz de doğru reklam yönetimiyle daha çok kazanmış olacaksınız.


 

           

 

            

 

            

 

            

 

           

 

           

 

                                                                                                                         

 REKLAM ALANI  AYLIK FİYAT
 Ana Sayfa Vitrin İlanları Üstü Büyük Slider - 565 x 265 piksel  3000 TL
 Ana Sayfa Vitrin İlanları Üstü Küçük Slider - 276 x 265 piksel  2500 TL
 Ana Sayfa Mağaza Vitrin Altı Uzun Banner - 1150 x 120 piksel  2500 TL
 Anasayfa Sol Liste Altı Kare Banner - 280 x 280 piksel  2000 TL
 Anasayfa Sonu Sol İlan Alanı - 570 x 270 piksel  1800 TL
 Anasayfa Sonu Sağ İlan Alanı - 570 x 270 piksel  1800 TL
 İlan Listeleme Özel Reklam Alanı - 1150 x 120 piksel  2500 TL
 İlan Detay Sağ Reklam Alanı - 280 x 280 piksel  1900 TL

 

 

Reklamlarınız başvurularınız için bu sayfanın altındaki formu doldurarak ya da info@karaport.com a mail atarak irtibata geçebilirsiniz.

Reklam için iletişime geçmeden önce Reklam Verme Kuralları nı okumanızı tavsiye ederiz. 

İletişim Formu